W drodze

Dostawy i płatności

Dostawa realizowana jest przez firmy kurierskie UPS, DHL, Paczkomaty InPost lub innymi wskazanymi przez sklep. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.

Istnieje również możliwość bezpłatnego odbioru osobistego w Warszawie. Aby odebrać osobiście zamówione produkty  zapraszamy do kawiarni Proces Kawki (ul. ks. I. Kłopotowskiego 23/25). Zamówienie będzie przygotowane do odbioru do 48 godzin od złożenia zamówieni. O statusie zamówienia poinformujemy Cię emailem lub telefonicznie.

Dostawy

Zamówienie wysyłane jest do 48 h od przyjęcia do realizacji. O statusie zamówienia poinformujemy Cię drogą mailową.

Koszt dostawy zależy od formy i wysokości Twojego zamówienia i będzie podany w Koszyku. Możesz skorzystać z dostawy kurierem lub do paczkomatu.

Kurier

  • Przedpłata do 350 PLN - 14 PLN
  • Przedpłata powyżej 350 PLN - Bezpłatnie
  • Pobranie przy odbiorze do 350 PLN - 18 PLN
  • Pobranie przy odbiorze powyżej 350 PLN - 8 PLN

Paczkomat

  • Przedpłata do 250 PLN - 11 PLN
  • Przedpłata powyżej 250 PLN - Bezpłatnie

Odbiór osobisty

  • Bezpłatnie

Płatności

Dokonując zakupów mogą Państwo wybrać najdogodniejszą w danej chwili formę płatności. Możliwa jest zapłata w chwili składania zamówienia lub też przy odbiorze zamawianych produktów. Poniżej wymieniamy metody płatności dostępne w naszym sklepie.

Przelew tradycyjny

Po złożeniu zamówienia na Państwa adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie wraz z numerem konta. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Nasz numer rachunku bankowego w mBanku:

60 1140 2004 0000 3702 8055 0973

Szybkie płatności elektroniczne

Płatności online – bezpieczne przelewy z Twojego konta lub płatności kartą płatniczą. Podczas składania zamówienia po wybraniu jednego z tych systemów płatności zostają Państwo przekierowani do witryny internetowej swojego banku, lub operatora systemu kart płatniczych (Visa Mastercard), gdzie będzie można dokonać płatności w czasie składania zamówienia. Po jego dokonaniu nasz system otrzyma informację o płatności. Forma ta jest bardzo szybka, gdyż pieniądze przelewane są w trybie online z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. W tym celu należy zaznaczyć opcję

Pobranie

Płacisz gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia lub w paczkomacie InPost. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych rodzajów płatności. Nie ma możliwości płatności przy odbiorze osobistym.

Pobranie jest oznaczone w sklepie jako “Przy odbiorze”.

Gotówką lub kartą kredytową

Przy odbiorze zamówienia w Procesie Kawki możesz zapłacić gotówką lub kartą kredytową.